Catering

Naše sirupové řemeslo se přirozeně spojuje zejména s prací za barem a gastronomií. Již několik let jsme součástí těch největších festivalů, soukromých a komunitních akcí, neziskových projektů doma i v zahraničí. 

V létě vás osvěžíme oblíbenými alkonádami nebo limonádami, v zimním období vás zase zahříváme grogem nebo horkým nealkem.“

Firemní večírky

Firemní večírek ve velkém stylu? Náš bar je určitě ta správna volba! Výroční párty, slavnostní otevření nové provozovny či jiná výjimečná událost – o všechno se postaráme. Zkušení barmani, bar a menu dle vašich představ vás obřemení od zbytečných starostí s organizací. Navíc drinky, které jsou explozí chutí, ve vašich hostech zanechají hluboký dojem.

Večer, na který budete v práci dlouho vzpomínat.„

Svatby

Jedinečná svatba potřebuje jedinečný catering! Naše bary, profesionální barmani a speciální menu ušité na míru poskytnou nezapomenutelný zážitek nejen vám, ale i vašim svatebním hostům. Říká se, že svatba je jen jednou za život. Zpečeťte tento nádherný slib ve vlastní režii a připijte si na něj drinkem dle vašeho gusta. Alko či nealko, my se o něj už postaráme.

Rádi jsme součástí nezapomenutelných okamžiků.“

Komunitní akce

Už roky jsme součástí různých komunitních akcí. I v našem týmu najdete několik dobrovolníků, kteří se ve volném čase věnují různým neziskovým aktivitám. Právě tento typ akcí je nám velmi blízký. Spolupracujeme s více organizacemi, které pravidelně podporujeme ať už fyzickou prací nebo limonádami na různých koncertech, nebo výstavách. Ceníme každého, kdo se snaží jakkoli nezištně přispět ke zlepšení naší společnosti.

Sounáležitost a vzájemná podpora jsou nám blízké

Festivaly

Jsme mladý kolektiv barmanů, jejichž práce za barem opravdu baví. Proto se v letním období rádi účastníme různých festivalů. V roce 2014 jsme se poprvé zúčastnili hudebního festivalu Grape na Slovensku, a to odstartovalo naši pouť. Od roku 2015 se pravidelně účastníme na festivalu Pohoda. V letech 2017, 2018 a 2019 dokonce jako oficiální partneři. Setkat s námi se můžete i na Uprisingu, Drienku a na množství menších festivalů po celém Slovensku a České republice.

Skvělá hudba, atmosféra a lidé nás ženou vpřed.

Naše bary

Každý rok připravujeme nové série barů. Vyrábíme je ve stylu DIY a vštěpujeme do nich svou vlastní kreativitu. Každý jeden bar zhotovujeme ručně a víme jeho rozměry upravit tak, aby byly vyhovující požadavkům prostoru a charakteru události. Proto se umíme přizpůsobit stejně komorní atmosféře, ale i eventům určeným pro velký počet hostů.

Kreativita a zručnost nám nechybí.
Herbert Czechia, s.r.o, Žirovnická 3133/6, Praha 106 00, 00421903274075, info@herbertsirupy.cz
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info